fbpx

ALARM

Skorzystaj z darmowej, niezobowiązującej konsultacji, podczas której omówimy Twoje potrzeby i dobierzemy odpowiednie rozwiązanie specjalnie dla Ciebie.

Czym wyróżniamy się spośród innych?

Przejrzystość cen

Przez wiele lat dokładnie analizujemy również działania naszej konkurencji i często zauważamy brak przejrzystości w kwestii cen. Po zabezpieczeniu interesów setek klientów, podjęliśmy decyzję o udostępnieniu cennika naszych usług online, co przyczyniło się do większego zaufania do naszej firmy – i z tego jesteśmy bardzo zadowoleni. Wartością, na jaką ustalamy nasze ceny, jest równość, co oznacza, że każdy klient korzysta z tych samych stawek.

Nowoczesne rozwiązania

Regularnie uczestniczymy w różnorodnych eventach, targach i spotkaniach branżowych, aby być zawsze na bieżąco z najnowszymi innowacjami w dziedzinie systemów zabezpieczeń. Dzięki temu mamy pewność, że posiadamy wiedzę i doświadczenie, które pozwala nam być ekspertami w tej dziedzinie.

Nasz zespół

Nasz zespół tworzą wysoko wykwalifikowani specjaliści w swoich dziedzinach, którzy posiadają szerokie doświadczenie w instalacji systemów zabezpieczeń. Jesteśmy zgrany i zgranym zespołem, który doskonale rozumie potrzeby oraz oczekiwania naszych klientów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalne i solidne wykonanie każdej instalacji, gwarantując najwyższy poziom bezpieczeństwa. Nasza praca opiera się na precyzji, staranności oraz wykorzystaniu najnowszych technologii, aby dostarczyć naszym klientom kompleksowe rozwiązania dopasowane do ich indywidualnych potrzeb. Cechuje nas pasja do tworzenia skutecznych systemów zabezpieczeń, które zapewniają spokój i bezpieczeństwo naszym klientom.

Długi okres gwarancji

Dajemy pełną gwarancję na wykonane przez nas instalacje alarmowe oraz na zamontowany sprzęt wykorzystany podczas montażu. Naszym priorytetem jest zapewnienie naszym klientom nie tylko wysokiej jakości usług, ale także pełnego zadowolenia z naszej pracy. W przypadku jakichkolwiek problemów lub usterek, służymy wsparciem i naprawą, aby zapewnić Państwu pełne bezpieczeństwo i spokój ducha. Możecie Państwo mieć pewność, że korzystając z naszych usług, otrzymacie nie tylko solidne i profesjonalne rozwiązania, ale również kompleksową opiekę posprzedażową.

Bezpieczny blog

Chcesz zadbać o bezpieczeństwo swojej rodziny lub pracowników? Zainwestuj w nowoczesne, niezawodne i sprawdzone systemy alarmowe! Odpowiednio dobrany i zamontowany, inteligentny alarm wyposażony w dodatkowe elementy i funkcje, nie tylko odstrasza intruzów i nieproszonych gości, chroni przed włamaniem czy pożarem budynku, ale również pozwala na podgląd na żywo tego, co dzieje się przed posesją.

W EL-COM zajmujemy się montażem różnego rodzaju systemów alarmowych – od tych najprostszych, wyposażonych w podstawowe funkcje, po zaawansowane. Działamy zarówno z Klientami indywidualnymi, montując instalacje alarmowe w domach jednorodzinnych, mieszkaniach czy na działkach, jak i przedsiębiorcami, którzy chcą zwiększyć bezpieczeństwo swojej firmy, biurowca, hali produkcyjnej, warsztatu czy magazynu. Proponujemy urządzenia sprawdzonych i najlepszych na rynku marek, dzięki czemu możemy zagwarantować najwyższą jakość instalowanych systemów. Oferujemy bardzo szybki i dokładny montaż, terminową realizację zleceń, konkurencyjne ceny oraz specjalne atrakcyjne oferty przygotowywane pod indywidualne potrzeby naszych Klientów.

Doskonale wiemy, jak ważna jest jakość i niezawodność systemów alarmowych, dlatego w EL-COM instalujemy wyłącznie sprawdzony sprzęt renomowanych marek. Każdy system dobierany jest do konkretnego obiektu oraz potrzeb i oczekiwań naszych Klientów. Nie ma tu miejsca na pomyłki, wady czy niedoskonałości. Dokładamy wszelkich starań, aby każda instalacja wykonana została z dbałością o szczegóły, tak, aby system ochrony zapewniał bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa, skutecznie odstraszają nieproszonych gości i pozwalał na stały monitoring posesji oraz wnętrza domu.

Jak działamy?

Przedstawiamy Ci kompleksowy proces, w którym w kilka prostych kroków możesz dołączyć do grona osób zabezpieczonych przed włamaniami i żyć bezpieczniej.

1. Pomiar na obiekcie

Nasz specjalista techniczny udaje się do Ciebie, aby przeprowadzić pomiar i lepiej zrozumieć Twoje potrzeby, a także dokładnie sprawdzić wszelkie czynniki mające znaczenie dla projektu.

2. Oferta cenowa

Następnie opracowujemy projekt, dobieramy najlepsze rozwiązania i wysyłamy ci nasze rozwiązanie wraz z kosztami do akceptacji.

3. Montaż i konfiguracja

Po złożeniu zamówienia przyjeżdża nasza ekipa montażowa i przeprowadza montaż zgodnie z wcześniej zaprojektowanym systemem, po czym konfiguruje urządzenia oraz dostosowuje ich działania do twoich potrzeb.

6. Oddanie systemu do użytku

Następnie przeprowadzamy szkolenie z użytkowania i obsługi systemu oraz przekazujemy wszystkie hasła dostępowe, oraz klucze zapasowe.

Masz lekką skłonność do majsterkowania? 🧰

Jeśli planujesz zainstalować system monitoringu w swoim domu lub firmie, ale jednocześnie nie chcesz wydawać zbyt dużo pieniędzy, to napisz do nas! Przygotujemy dla Ciebie kompletny zestaw kamer wraz z niezbędnym wyposażeniem i konfiguracją.

☑️ Pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązania.

☑️ Skonfigurujemy i zaprogramujemy system.

☑️ Wyślemy Ci zestaw kurierem, a Ty będziesz musiał jedynie podłączyć wszystko zgodnie z naszą instrukcją 😎.

Profesjonalny system alarmowy w mieście Kraków to bezpieczeństwo nie tylko dobra majątkowego, ale również ochrona najbliższych osób lub pracowników, którzy aktualnie znajdują się w budynku. Profesjonalny alarm oferuje wysoki stopień zabezpieczenia przed włamaniami i kradzieżami oraz wejściem niepożądanych osób do zabezpieczonego miejsca. Dodatkowym atutem alarmu domowego jest wykorzystanie instalacji do monitorowania innych niebezpiecznych czynników, takich jak np. zwiększenie stężenia dwutlenku węgla, ostrzeżenie w przypadku zalań lub pożarów oraz innych losowych zdarzeń.

Nasza usługa montażu systemów alarmowych oferowana jest zarówno dla gospodarstw domowych, które chcą zwiększyć bezpieczeństwo majątku i bliskich oraz dla mniejszych i większych firm. Pierwszą czynnością, którą wykonujemy podczas przygotowania instalacji alarmowej jest bezpośrednia wizyta u Klienta, która pozwoli nam na zebranie niezbędnych danych, które posłużą do przygotowania projektu instalacyjnego. Następnym krokiem jest przedstawienie Państwu projektu a następnie wprowadzenie wszystkich korekt i końcowa finalizacja. Montaż systemów alarmowych pozwala również na integracje systemów z dodatkowymi funkcjami jak np. sterowanie roletami czy bramą.

Oferujemy Państwu również skuteczny i szybki serwis systemów alarmowych na terenie miasta Kraków i okolic. Nasi specjaliści są dostępni dla Państwa 24/7, dzięki czemu bardzo szybko reagujemy na wszystkie zgłoszone usterki. Przeprowadzamy również okresowe audyty i serwisy systemów alarmowych, a także modernizacje alarmów.