fbpx

Monitoring dla domu

Chcesz zabezpieczyć swoje własne i swoich bliskich bezpieczeństwo? Myślisz o możliwości kradzieży i zniszczenia swojego dorobku, co utrudnia Ci sen, szczególnie gdy nadchodzi długo wyczekiwany moment urlopu, kiedy wreszcie możesz odpocząć? Twoje mienie jest dla Ciebie świętością, a dom powinien być miejscem bezpiecznym.

Niestety, nieposzanowanie tych wartości przez złodziei to nic nowego, ale zdarza się to coraz częściej. Jesteśmy tutaj po to, aby dać Ci możliwość ochrony Twojego domowego spokoju i skutecznie udaremnić plany intruza. Rozwiązaniem dla Ciebie jest instalacja systemu monitoringu domowego. Teraz zapewne zadasz pytanie: „co, za ile i dlaczego jest to takie drogie?”. Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość – inwestycja w system monitoringu jest mniejszym wydatkiem, niż mogłoby się wydawać, a korzyści, jakie z niej wynikają, są nieocenione – nie tylko pod względem ochrony przed rękoma złodziei, którzy preferują skróty w życiu.

Wielu osobom wydaje się, że monitoring Kraków jest przeznaczony wyłącznie dla obiektów użyteczności publicznej, takich jak sklepy, firmy, biura czy stacje benzynowe. Jeszcze kilka lat temu dostępne na rynku urządzenia i akcesoria były skomplikowane w obsłudze i poza zasięgiem finansowym przeciętnego człowieka. Na szczęście już to mamy za sobą, dzięki czemu bez trudu znajdziesz u nas zestaw do monitoringu, który:

 • będzie dostępny w przystępnej cenie i zagwarantuje doskonałą jakość nagrywania obrazu,
 • umożliwi mobilny dostęp w czasie rzeczywistym za pomocą laptopa, tabletu, a nawet smartfona – dzięki czemu zyskasz pełną kontrolę i w każdej chwili będziesz mógł zobaczyć, co dzieje się na terenie Twojej posesji,
 • będzie w pełni zintegrowany z innymi zabezpieczeniami, na które się zdecydujesz.

Dzięki naszemu systemowi monitoringu, będziesz miał spokój ducha, wiedząc, że Twój dom jest pod nieustannym nadzorem. Będziesz mógł sprawdzić, co dzieje się wokół swojej posesji w dowolnym momencie i z dowolnego miejsca, co pozwoli Ci zareagować na potencjalne zagrożenia w szybki i skuteczny sposób. Dbając o bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich, stworzysz w domu prawdziwą fortecę, która odstraszy złodziei i zapewni Ci spokój umysłu podczas wakacji i codziennych obowiązków. Zainwestowanie w system monitoringu domowego to decyzja, która przyniesie Ci wieloletnią korzyść i ochronę Twojego majątku.

Nasze rozwiązania monitoringu wyróżniają się wysoką jakością obrazu, co umożliwia precyzyjne rejestrowanie wszelkich zdarzeń na terenie Twojej posesji. Dzięki temu będziesz miał nie tylko pewność, że ewentualne incydenty zostaną uchwycone, ale również istotne dowody będą dostępne dla organów ścigania w razie konieczności.

Oprócz tego nasze systemy monitoringu są łatwe w obsłudze. Po zainstalowaniu zestawu będziesz mógł monitorować swoje mieszkanie lub dom za pomocą dowolnego urządzenia mobilnego, takiego jak laptop, tablet czy smartfon. Dostęp w czasie rzeczywistym pozwoli Ci na śledzenie sytuacji na terenie posesji, niezależnie od tego, czy jesteś w domu, czy poza nim. To daje Ci pełną kontrolę i spokój ducha, że możesz reagować natychmiastowo w przypadku podejrzanej aktywności.

Korzyści z inwestycji w system monitoringu nie kończą się na samym monitorowaniu. Nasze rozwiązania są w pełni skalowalne, co oznacza, że możesz rozszerzyć system o dodatkowe kamery lub funkcje w miarę rozwoju Twoich potrzeb. Ponadto, system monitoringu może być zintegrowany z innymi elementami zabezpieczeń, takimi jak alarmy, czujniki ruchu czy systemy kontroli dostępu. Ta kompleksowa ochrona zapewni Ci spokój i pewność, że Twój dom jest w pełni bezpieczny.

Jeśli chcesz zadbać o bezpieczeństwo swoje oraz bliskich, monitoring domu to niezbędne narzędzie. Niezależnie od tego, czy mieszkasz w domu jednorodzinnym, mieszkaniu w bloku czy posiadłości wiejskiej, nasze rozwiązania są dostosowane do różnych warunków i potrzeb. Daj sobie i swojej rodzinie poczucie bezpieczeństwa, które pozwoli cieszyć się każdym dniem, wiedząc, że Twój dom jest chroniony.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy już teraz mogą spać spokojnie, mając pewność, że ich mienie jest bezpieczne i monitorowane przez profesjonalny system ochrony.

Wyceń swój Monitoring dla domu

Skorzystaj z darmowej, niezobowiązującej konsultacji, podczas której omówimy Twoje  potrzeby i dobierzemy odpowiednie rozwiązanie specjalnie dla Ciebie. 

Wybór odpowiedniego zestawu monitoringu domowego zależy od Twoich indywidualnych potrzeb. Oto kilka czynników, które warto wziąć pod uwagę:

 1. Liczba kamer: Zastanów się, ile obszarów na terenie posesji chcesz monitorować. Jeśli masz duży dom lub rozległą posesję, możliwe, że będziesz potrzebować większej liczby kamer, aby objąć cały obszar.

 2. Rodzaj kamer: Istnieje wiele różnych rodzajów kamer monitoringu, takich jak kamery zewnętrzne, wewnętrzne, kamery o szerokim kącie widzenia, kamery nocne itp. Wybierz kamery, które będą najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb i warunków środowiskowych.

 3. Jakość obrazu: Sprawdź, jaką jakość obrazu oferują kamery w zestawie. Im wyższa rozdzielczość i jakość obrazu, tym bardziej szczegółowe nagrania otrzymasz.

 4. Możliwość rozbudowy: Jeśli planujesz rozbudować system w przyszłości, upewnij się, że wybrany zestaw jest skalowalny i umożliwia dodanie dodatkowych kamer lub funkcji w razie potrzeby.

 5. Dostęp zdalny: Sprawdź, czy zestaw oferuje możliwość zdalnego dostępu do monitoringu za pomocą urządzeń mobilnych, takich jak smartfon czy tablet. To pozwoli Ci na monitorowanie posesji nawet wtedy, gdy jesteś poza domem.

Przy wyborze idealnego zestawu możesz skorzystać z naszej oferty, która zawiera kompleksowe zestawy monitoringu, obejmujące wszystkie niezbędne elementy, takie jak rejestrator, kamery, dysk twardy oraz okablowanie i akcesoria. Jeśli nie masz czasu lub umiejętności do samodzielnego montażu, nasi fachowcy są gotowi przeprowadzić profesjonalny montaż i konfigurację urządzeń.

Pamiętaj, że ostateczny wybór zależy od Twoich indywidualnych potrzeb i budżetu. W przypadku wątpliwości lub pytań zawsze możesz skonsultować się z naszym zespołem, który pomoże Ci znaleźć odpowiednie rozwiązanie dopasowane do Twoich wymagań.

Jak działamy?

Przedstawiamy Ci kompleksowy proces, w którym w kilka prostych kroków możesz dołączyć do grona osób zabezpieczonych przed włamaniami i żyć bezpieczniej.

1. Pomiar na obiekcie

Nasz specjalista techniczny udaje się do Ciebie, aby przeprowadzić pomiar i lepiej zrozumieć Twoje potrzeby, a także dokładnie sprawdzić wszelkie czynniki mające znaczenie dla projektu.

2. Oferta cenowa

Następnie opracowujemy projekt, dobieramy najlepsze rozwiązania i wysyłamy ci nasze rozwiązanie wraz z kosztami do akceptacji.

3. Montaż i konfiguracja

Po złożeniu zamówienia przyjeżdża nasza ekipa montażowa i przeprowadza montaż zgodnie z wcześniej zaprojektowanym systemem, po czym konfiguruje urządzenia oraz dostosowuje ich działania do twoich potrzeb.

4. Oddanie systemu do użytku

Następnie przeprowadzamy szkolenie z użytkowania i obsługi systemu oraz przekazujemy wszystkie hasła dostępowe, oraz klucze zapasowe.

Oto kilka przykładów wariantów cenowych

Do mieszkania

Podstawowy system alarmowy
3989
2989 Netto
 • Centrala alarmowa (powiadomienia aplikacja)
 • Manipulator klasyczny LCD
 • 3x czujniki ruchu (dostosowane do zwierząt)
 • Czujnik na drzwi wejściowe
 • Syrena zewnętrzna
 • Kamera domowa IP 2Mpx Wi-Fi
 • Archiwizacja nagrań do 10 dni
 • Wszystkie niezbędne kable i uchwyty
 • Konfiguracja i montaż
Popularne

Dla domu

Średniozaawansowany system Alarmu i Monitoringu
6989
5989 Netto
 • Centrala alarmowa (powiadomienia aplikacja + sms)
 • Manipulator dotykowy
 • 1x czujnik dymu
 • 6x czujników ruchu (dostosowane do zwierząt)
 • Syrena zewnętrzna
 • Zestaw monitoringu IP (Rejestrator 4K Dahua)
 • 4x kamera IP Dahua
 • Archiwizacja nagrań do 14 dni
 • Wszystkie niezbędne kable i uchwyty
 • Konfiguracja i montaż
Popularne

Dla firmy

Zaawansowany system Alarmu i Monitoringu
9989
8989 Netto
 • Centrala alarmowa (powiadomienia aplikacja + sms)
 • 2x manipulator LCD
 • 2x czujniki dymu
 • 12x czujników ruchu
 • Syrena zewnętrzna
 • Zestaw monitoringu IP (Rejestrator 4K Dahua)
 • 8x kamera IP Dahua
 • Zasilanie rezerwowe do 20 min (UPS)
 • Archiwizacja nagrań do 14 dni
 • Wszystkie niezbędne kable i uchwyty
 • Konfiguracja i montaż
Popularne
Zestaw alarm i monitoring dla mieszkania oferta
Zestaw alarm i monitoring dla mieszkania oferta
Zestaw alarm i monitoring dla mieszkania oferta