fbpx

MONITORING

Skorzystaj z darmowej, niezobowiązującej konsultacji, podczas której omówimy Twoje potrzeby i dobierzemy odpowiednie rozwiązanie specjalnie dla Ciebie.

Czym wyróżniamy się spośród innych?

Przejrzystość cen

Przez wiele lat dokładnie analizujemy również działania naszej konkurencji i często zauważamy brak przejrzystości w kwestii cen. Po zabezpieczeniu interesów setek klientów, podjęliśmy decyzję o udostępnieniu cennika naszych usług online, co przyczyniło się do większego zaufania do naszej firmy – i z tego jesteśmy bardzo zadowoleni. Wartością, na jaką ustalamy nasze ceny, jest równość, co oznacza, że każdy klient korzysta z tych samych stawek.

Nowoczesne rozwiązania

Regularnie uczestniczymy w różnorodnych eventach, targach i spotkaniach branżowych, aby być zawsze na bieżąco z najnowszymi innowacjami w dziedzinie systemów zabezpieczeń. Dzięki temu mamy pewność, że posiadamy wiedzę i doświadczenie, które pozwala nam być ekspertami w tej dziedzinie.

Nasz zespół

Nasz zespół tworzą wysoko wykwalifikowani specjaliści w swoich dziedzinach, którzy posiadają szerokie doświadczenie w instalacji systemów zabezpieczeń. Jesteśmy zgrany i zgranym zespołem, który doskonale rozumie potrzeby oraz oczekiwania naszych klientów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalne i solidne wykonanie każdej instalacji, gwarantując najwyższy poziom bezpieczeństwa. Nasza praca opiera się na precyzji, staranności oraz wykorzystaniu najnowszych technologii, aby dostarczyć naszym klientom kompleksowe rozwiązania dopasowane do ich indywidualnych potrzeb. Cechuje nas pasja do tworzenia skutecznych systemów zabezpieczeń, które zapewniają spokój i bezpieczeństwo naszym klientom.

Długi okres gwarancji

Dajemy pełną gwarancję na wykonane przez nas instalacje alarmowe oraz na zamontowany sprzęt wykorzystany podczas montażu. Naszym priorytetem jest zapewnienie naszym klientom nie tylko wysokiej jakości usług, ale także pełnego zadowolenia z naszej pracy. W przypadku jakichkolwiek problemów lub usterek, służymy wsparciem i naprawą, aby zapewnić Państwu pełne bezpieczeństwo i spokój ducha. Możecie Państwo mieć pewność, że korzystając z naszych usług, otrzymacie nie tylko solidne i profesjonalne rozwiązania, ale również kompleksową opiekę posprzedażową.

Bezpieczny blog

Fachowy montaż monitoringu to taki, w którym brane są wszystkie niezbędne aspekty
związane właśnie z montażem. Dobór kamer powinien odbywać się pod kątem
indywidualnych potrzeb klienta i dobrać komponenty tak, aby sprostały im w stu procentach.
Sprawdź, czy Twój monter zwraca na to uwagę!

Jakie aspekty są niezbędne podczas montażu monitoringu?

● Miejsce montażu jest niezwykle istotne, ponieważ rozmieszczenia kamer powinno
odbyć się tak, aby cały wybrany obszar był monitorowany. Najmniejszy błąd może
zniweczyć np. identyfikację złodzieja.
● Należy upewnić się, że miejsce umieszczenia kamer jest dobrze oświetlone. Będzie
to konieczne, jeśli chcemy liczyć na stały, wyraźny obraz. Jeśli miejsce docelowe jest
jednak słabo oświetlone, wówczas warto postawić na kamery z oświetleniem w
podczerwieni.
● Kąt widzenia to kolejny ważny punkt. Należy upewnić się, że jest on na tyle szeroki,
aby w pełni uchwycić dany obszar. Tutaj główną rolę gra obiektyw. Jeśli wybierzemy
obiektyw 2,8 mm, otrzymamy kąt widzenia 90 stopni, zaś obiektyw 12 mm to już ok
30-stopniowy kąt widzenia.
● Kolejny ważny kąt to kąt pochylenia, który powinien być regulowany, aby jak najlepiej
uchwycić pożądany widok. Najlepszą wersją jest kamera z kątem pochylenia
regulowanym w każdej płaszczyźnie.
● No i oczywiście funkcja zoom, która w razie potrzeby pozwala nam przybliżyć zarejestrowany obraz.

Warto zaznaczyć, że fachowy montaż kamer monitoringu w Krakowie to przede wszystkim dokładny i przemyślany projekt, biorąc pod uwagę nie tylko rozmieszczenie kamer, ale i
również ich komponenty. Dobry monter wykonuje swoją pracę z najwyższą starannością i.
nie pozostawia po sobie dość szeroko znanych fuszerek. Jakość montażu to aspekt, w który
warto zainwestować.

Wielokrotnie udowodniono, że monitoring to sprzęt niezawodny od transportu publicznego, przez firmę, aż po własny dom. Dbanie o interesy firmy lub o kosztowności trzymane w domu to część naszej odpowiedzialności. Jeśli doszłoby do jakiejś niebezpiecznej sytuacji, a my nie posiadalibyśmy wówczas monitoringu, byłaby to bardzo kłopotliwa sprawa, ponieważ brakuje nam nagranych dowodów.

Monitoring to głównie ochrona przed kradzieżą, która często pomaga zidentyfikować złodzieja lub nawet złapać go na gorącym uczynku. Mamy wówczas większą gwarancję pociągnięcia takiej osoby do odpowiedzialności.

Ponadto, kamery to przede wszystkim zapewnienie bezpieczeństwa w firmie, które tak naprawdę może przejawić się wszędzie, np. w postaci wypadku, zniszczenia sprzętu, a nawet bójki. Monitoring daje nam wówczas możliwość wnikliwego przestudiowania przebiegu zdarzeń, dzięki czemu będziemy mogli wyciągnąć ewentualne konsekwencje. Do tego dochodzi nam oczywiście kontrola pracy, która w wielu firmach może okazać się niezbędna. Wiąże się to np. z możliwością zwiększenia efektywności pracowników. Interesuje Cię monitoring firmy w mieście Kraków? Skontaktuj się z nami!

Warto również wspomnieć, że inwestycja w monitoring przewiduje późniejsze oszczędności, przez co okaże się, że koszt kamer zwrócił się w zupełności. Posiadając monitoring, możemy liczyć na dodatkowe zniżki w zakresie ubezpieczenia mienia lub ryzyk prowadzenia działalności.

Wybór kamer do monitoringu może nieraz okazać się kluczowy, dlatego warto wiedzieć jaki rodzaj najbardziej spełnia nasze indywidualne potrzeby. Poznaj ich rodzaje i wybierz produkt, który najlepiej przystaje Twoim oczekiwaniom.

Kamery analogowe to jeden z dwóch głównych rodzajów monitoringu, jednak ich standardowa wersja nie jest już tak często stosowana. Zostały one zastąpione sprzętem o dużo wyższej jakości obrazu. Każdy z dzisiejszych standardów to rozwinięcie możliwości analogowego monitoringu, jednak bez konieczności wymiany okablowania. W ten sposób nadal mogą zaoferować bardzo wysoką jakość obrazu rejestrowanego. Jakie rodzaje wyróżniamy?

 • Kamery AHD
 • Kamery HDTVI
 • Kamery HDCVI

Drugi rodzaj kamer CCTV to kamery cyfrowe, w których kategorii przodują przede wszystkim kamery IP. Działają na zasadzie wykorzystywania łącza teleinformatycznego i sieci komputerowej, aby wykonać zapis i transmisję rejestrowanych przez nie danych. Okazuje się, że system kamer IP jest łatwo skalowalny i nie wymaga fizycznych przewodów do połączenia, a ich sygnał może być przesyłany na dowolne odległości. Istotny jest tutaj jednak projekt sieci i jakość zastosowanych komponentów.

Ponadto, wyróżniamy też kamery przemysłowe do zadań specjalnych, takie jak:

 • Kamery wandaloodporne
 • Kamery termowizyjne
 • Kamery wysokiej rozdzielczości
 • Kamery przeznaczone do ciągłej pracy

Jeśli interesuje Cię inwestycja w najwyższej jakości monitoring w mieście Kraków, odezwij się a my dopasujemy ofertę pod Twoje indywidualne potrzeby.

Montaż monitoringu w Twoim domu, aby pozostał z Tobą na długie lata, musi zostać przeprowadzony fachowo i z najwyższą starannością. Od monitoringu może zależeć naprawdę wiele, dlatego nie jest to miejsce na fuszerki. Poznaj cechy dobrego instalatora monitoringu i zwracaj na nie uwagę podczas wyboru i w trakcie współpracy.

 • Doświadczenie

Warto zasięgnąć wiedzy, np. ze strony wybranego przez nas instalatora, na temat ilości oraz jakości wykonanych realizacji. Często najlepsi instalatorzy mają na koncie kilka znacznych realizacji, np. takich jak monitoring nowego osiedla, apartamentowca, czy też restauracji lub salonu beauty. Doświadczenie to także umiejętność radzenia sobie z nieprzewidywalnymi sytuacjami oraz doskonała znajomość sprzętu, na którym pracuje instalator.

 • Opinie

Słynna poczta pantoflowa niekiedy potrafi zdradzić nam wiele na temat danej firmy. Podczas wyboru firmy instalatorskiej warto przejrzeć wszelkie fora opiniotwórcze, jednak należy wystrzegać się fałszywych, płatnych opinii.

 • Używane komponenty

Użycie konkretnych komponentów może mieć znaczący wpływ na awaryjność oraz trwałość instalacji. Monitoring wykonany na bazie najwyższej jakości elementów będzie służyć nam na lata. Bezpieczeństwo to aspekt, na którym nie powinno się oszczędzać.

 • Fachowy projekt 

Przed rozpoczęciem prac montażowych, dobry instalator wykonuje bardzo dokładny, rzetelny projekt całej instalacji, biorąc wówczas pod uwagę wszystkie zastosowane elementy. Jeśli instalator nie posiada wnikliwego projektu, powinna być to dla Ciebie czerwona flaga.

Jeśli interesuje Cię inwestycja w monitoring wysokiej jakości, montowany przez sprawdzoną firmę w mieście Kraków, odezwij się do nas!

Monitoring z dnia na dzień staje się coraz bardziej niezbędną częścią funkcjonowania zarówno firm, jak i prywatnych posesji. Warto na samym wstępie zaznaczyć, że jest to aspekt na którym raczej nie powinniśmy przyoszczędzać, a wybierać produkty najwyższej jakości, ponieważ może to zadecydować m.in. o bezpieczeństwie naszych kosztowności. Poza samymi kosztami inwestycji w monitoring, dochodzi nam również koszt jego montażu, który pokrótce sobie przeanalizujemy. Jeśli interesuje Cię inwestycja w monitoring w mieście Kraków, możesz skontaktować się z nami już teraz!

Ceny montażu monitoringu w mieście Kraków nie są oczywiście jednoznaczne, ponieważ w skład finalnego kosztu wchodzi kilka czynników, m.in. rodzaj wybranych przez nas kamer.

Koszt montażu kamer przemysłowych determinowany jest głównie tym, czy są to kamery HD czy IP. Cena montażu kamer statycznych lub obrotowych AHD, HD-CVI opiera w granicy 50 zł od kamery. Statyczne kamery IP to już koszt 100 zł, obejmujący montaż wraz z konfiguracją. Zaś kamery IP obrotowe to już koszt 150 zł, włączający montaż i konfigurację. Cały czas utrzymujemy fakt, że koszt dotyczy jednej kamery. Jeśli chcemy zamontować np. 8 kamer, musimy nastawiać się na koszt około 1000 zł.

Do tego dochodzi nam oczywiście koszt montażu i konfiguracji rejestratora, który opiewa w granicach od 200 do 300 zł netto. Sama instalacja trasy kablowej to przedział 10-30 zł na mb.

Jeśli chodzi o montaż przydomowego monitoringu, musimy nastawić się na inwestycję rzędu od 3 do 4 tys. zł. Jest to nadal koszt orientacyjny, ponieważ jeśli wybierzemy kamery obrotowe lub z wydajnymi oświetlaczami podczerwieni, to inwestycja może wzrosnąć nawet do 10 tys. zł.

Jak działamy?

Przedstawiamy Ci kompleksowy proces, w którym w kilka prostych kroków możesz dołączyć do grona osób zabezpieczonych przed włamaniami i żyć bezpieczniej.

1. Pomiar na obiekcie

Nasz specjalista techniczny udaje się do Ciebie, aby przeprowadzić pomiar i lepiej zrozumieć Twoje potrzeby, a także dokładnie sprawdzić wszelkie czynniki mające znaczenie dla projektu.

2. Oferta cenowa

Następnie opracowujemy projekt, dobieramy najlepsze rozwiązania i wysyłamy ci nasze rozwiązanie wraz z kosztami do akceptacji.

3. Montaż i konfiguracja

Po złożeniu zamówienia przyjeżdża nasza ekipa montażowa i przeprowadza montaż zgodnie z wcześniej zaprojektowanym systemem, po czym konfiguruje urządzenia oraz dostosowuje ich działania do twoich potrzeb.

6. Oddanie systemu do użytku

Następnie przeprowadzamy szkolenie z użytkowania i obsługi systemu oraz przekazujemy wszystkie hasła dostępowe, oraz klucze zapasowe.

Masz lekką skłonność do majsterkowania? 🧰

Jeśli planujesz zainstalować system monitoringu w swoim domu lub firmie, ale jednocześnie nie chcesz wydawać zbyt dużo pieniędzy, to napisz do nas! Przygotujemy dla Ciebie kompletny zestaw kamer wraz z niezbędnym wyposażeniem i konfiguracją.

☑️ Pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązania.

☑️ Skonfigurujemy i zaprogramujemy system.

☑️ Wyślemy Ci zestaw kurierem, a Ty będziesz musiał jedynie podłączyć wszystko zgodnie z naszą instrukcją 😎.

Montaż odpowiedniej ilości kamer dla danego obszaru, które będą nagrywać video na dyski twarde lub zapisywać dane w chmurze nazywamy właśnie instalacją systemu monitoringu. W ofercie posiadamy również detektor ruchu. Jest to bardzo ciekawe rozwiązanie, gdyż informuje o pojawieniu się nieproszonej osoby na terenie monitorowanym. Z tego typu rozwiązań korzysta coraz więcej firm, jak również osoby prywatne. Oferujemy tylko i wyłącznie sprzęt najwyższej jakości, abyś miał pewność, że nad Twoim mieniem czuwa sprawdzony system zabezpieczeń. Oczywiście do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i dopasowujemy cały system do jego potrzeb. W każdym momencie klient ma możliwość rozbudowania ilości kamer monitoringu CCTV. System kamer podłączamy do Internetu, dzięki czemu dostęp do monitoringu można mieć z każdego miejsca, w dowolnym czasie.

Zanim podejmiemy się montażu monitoringu w mieście Kraków lub innym, nasi pracownicy dokonują dokładnej analizy terenu oraz obiektu, który ma zostać zabezpieczony. Pozwala nam to dobrać odpowiedni system zabezpieczeń, zgodny z oczekiwaniami zleceniodawcy. Tworzymy jak najlepszy plan montażu kamer i oczywiście konsultujemy każdym aspekt z klientem. Dopiero gdy Klient zaakceptuje nasz pomysł, możemy przystąpić do montażu kamer. Po zamontowaniu systemu zajmujemy się ustawieniem kąta widzenia i ostrości kamer. Końcowym etapem naszej pracy jest sprawdzenie konfiguracji komputera klienta i podłączenie systemu zabezpieczeń do internetu. Zgłoś się do nas, jeśli szukasz doświadczonej firmy do montażu kamer CCTV lub monitoringu w firmie.

Dla naszej firmy  najważniejsze jest, by monitoring nie zawiódł naszych Klientów. Dlatego gwarantujemy stały dostęp do serwisu i naszych pracowników przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Ponadto, realizujemy okresowe serwisy systemów monitoringu oraz realizujemy rozbudowy i modernizację monitoringu.