Smart Home

 

Marzysz o inteligentnym domu? Zgłoś się do fachowców!

Systemy smart home z roku na rok stają się coraz bardziej popularne. Trudno się jednak temu dziwić! Inteligentny budynek to rozwiązanie dla osób, które cenią sobie wygodę i oszczędność czasu, a przy tym zależy im na jak największym bezpieczeństwie domowników. Jeśli więc chcesz wprowadzić do swojego domu przemyślane rozwiązania, które ułatwiają codzienne użytkowanie oświetlenia, rolet, czy urządzeń multimedialnych, zgłoś się do nas! Nasza oferta instalacji systemów smart home jest elastyczna tzn. dopasowujemy się do Twoich potrzeb.

Ostatnio systemy smart home stają się coraz bardziej popularne i dlatego, koniecznie trzeba zaznaczyć, że z niepoprawnie zamontowanych instalacji i przygotowanych aplikacji, płynie nie przyjemność korzystania a utrudnienia, a nawet zagrożenia. Inteligentny dom, może taki być, ale tylko przy dobrze zaprojektowanym oraz zamontowanym systemie. 

Profesjonalne systemy smart home

W naszej firmie kompleksowo zajmujemy się instalacjami systemów inteligentnych budynków. Całą realizację rozpoczynamy od spotkania z Klientem, następnie wykonujemy projekt, aby po zaakceptowaniu oferty przystąpić do montażu wszystkich elementów inteligentnego domu. W następnej kolejności konfigurujemy system, dostosowując go do potrzeb Klienta. Po zakończonej instalacji instruujemy użytkownika, jak wykorzystywać możliwości smart home, a także instalujemy niezbędne programy na jego urządzeniach. W EL-COM doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak wiele zagrożeń związanych jest z niewłaściwym montażem systemów inteligentnego domu, dlatego nasi pracownicy to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którym można zaufać. Przekonaj się sam, dlaczego warto z nami współpracować! Nasz obszar działania to głównie Kraków i okolice.

Jak wygląda wycena oraz realizacja?

Naszym Klientom z Krakowa i okolic proponujemy profesjonalną oraz kompleksową usługę instalacji systemu inteligentnego domu, a także bezpłatną wycenę takiej realizacji. Wycena przygotowywana jest indywidualnie dla każdego Klienta, uwzględniając jego potrzeby oraz możliwości budynku, w którym system smart home ma być zainstalowany. Współpracując z EL-COM, możesz liczyć na fachowe doradztwo, przystępne ceny oraz innowacyjne rozwiązania. Zapraszamy!

Co nas wyróżnia ?

Bezpłatna analiza

Analiza możliwości montażu w lokalizacji oraz wybór najlepszego
rozwiązania są u nas bezpłatne.

Nowoczesne urządzenia

Korzystamy wyłącznie z nowoczesnego i sprawdzonego sprzętu
od znanych producentów.

Nasz zespół

Nasz zespół tworzą fachowcy w swoich dziedzinach, z wieloletnim doświadczeniem
w zakładaniu instalacji alarmowych.

Długi okres gwarancji

Dajemy gwarancję na wykonane przez nas instalacje alarmowe oraz
zamontowany sprzęt wykorzystany przy montażu.

Jak wygląda realizacja zlecenia?

1. Wizja lokalna

Spotkanie z Klientem na miejscu docelowej realizacji, aby sprawdzić wszystkie czynniki mogące mieć znaczenie przy projekcie.

2. Projekt

Opracowanie projektu oraz wybór urządzeń do zakupu, zgodnie z ustaleniami ze spotkania z Klientem.

3. Oferta

Przedstawienie oferty i omówienie jej ważnych aspektów. Następnie akceptacja ustaleń i przystępienie do realizacji.

4. Montaż

Profesjonalny montaż zgodnie z wcześniej zaprojektowanym systemem.

5. Konfiguracja

Konfiguracja urządzeń oraz dostosowanie ich działania do życzeń Klienta.

6. Zlecenie wykonane ✔

Szkolenie z użytkowania sprzętu oraz instalacja programów zarządzających u Klienta. Ponadto, przekazanie dostępów i kluczy zapasowych.

NAPISZ DO NAS

Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy lub w innej, dogodnej dla Ciebie formie. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania związane z naszą ofertą.

Podanie danych w powyższym formularzu jest całkowicie dobrowolne, jednak niezbędne do prawidłowego przetworzenia Państwa zapytania. Wszystkie dane osobowe w formularzu, przetwarzane są zgodnie z naszą Polityką Prywatności. Uzupełniając powyższy formularz kontaktowy akceptują Państwo naszą Politykę Prywatności oraz świadomie i dobrowolnie wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Nasza Lokalizacja

Ul.Fabryczna 6

31-553 Kraków.

Dane Rejestrowe

EL-COM Spółka Z.O.O
31-150 Kraków 31-150,
REGON:368373285
NIP: 678-317-02-23
KRS: 0000697137

Dane Kontaktowe

pn-pt 08:00-18:00
sb 08:00-15:00
+48 693 378 946
biuro@elcompany.pl

Inteligentny dom Kraków

Inteligentny dom można pokochać za to jak codziennie czynności zmieniają się w bardzo proste i przebiegają dużo sprawniej. Smart urządzenia w bardzo łatwy sposób pozwalają nam zaoszczędzić dużo czasu żyć wolniej oraz bardziej ekonomicznie niż do tej pory. Smart home to bardzo dobre rozwiązanie również dla osób którym zależy na życiu w przemyślanej przestrzeni dopasowującej się do naszych potrzeb. To w jaki sposób chcemy korzystać z najnowszych technologii i możliwości jakie oferuje nam inteligentny dom zależy tylko od nas. Warto zaznaczyć też jakie smart home daje nam możliwości w dziedzinie bezpieczeństwa i ochrony naszego domu. Możemy w szybki i łatwy sposób zabezpieczyć swój dom, do którego będziemy mieć dostęp na wakacjach, imprezach, wyjazdach firmowych. Z aplikacją i zestawem domu inteligentnego w bardzo łatwy sposób zintegrujemy cały system alarmowy, urządzenia multimedialne, rolety, bramy, urządzenia w ogrodzie, oświetlenie domu.


Montaż systemów smart home Kraków

Montaż instalacji należy dobrze zaplanować ze szczegółami dlugo przed realizacją. Dlatego za nim zajmiemy się montażem domu inteligentnego nasi pracownicy dokładnie przeanalizują Państwa potrzeby oraz obiekt który ma zostać wyposażony w nasze technologie. Taka czynność pozwala nam idealnie dopasować smart home do wymagań klienta. Dopiero gdy klient zaakceptuje nasz projekt nasi doświadczeni pracownicy przystępują do wcześniej zaplanowanych prac. Dzięki długiej obecności na rynku i wielu wykonanym projektom zapewniamy profesjonalny montaż z użyciem najlepszych sprzętów oraz technologii.


Fachowy serwis smart home

Dla naszej firmy bardzo ważne jest zadowolenie klienta oraz niezawodność naszych instalacji. Dlatego gwarantujemy dostęp do naszych pracowników przez całą dobę 7 dni w tygodniu.