fbpx

Montaż monitoringu dla nowego osiedla w Krakowie

Zrealizowaliśmy montaż kamer w Krakowie dla fajnego osiedla, będącego pod zarządem firmy TWW Nieruchomości 

Wykonaliśmy kompleksową instalację systemu monitoringu dla os. mieszkaniowego w okolicach Kurdwanowa. Ułożone zostało ok. 2 km kabla typu „skrętka„. Instalacja została wykonana na podstawie technologii rozproszonej, gdyż tego wymagała topologia budynków. Pomieszczenie serwerowe zostało dodatkowo zabezpieczone alarmem Satel Perfecta

 Dodatkowo zastosowaliśmy przepusty przeciwpożarowe zgodne z obowiązującymi normami. Cała instalacja została wykonana bardzo estetycznie, częściowo w stylu „loft” (na otwartym betonie), a częściowo metodą ukrytą.  Oczywiście taka instalacja nie mogła by odbyć bez projektu wykonawczego i pomiarów sieci strukturalnych.

Daliśmy sobie z tym radę nie pierwszy, nie ostatni raz  😉

Najważniejsze zastosowane elementy 👇

☑️ 18 kamer firmy Dahua

☑️Rejestrator z analityką firmy Dahua  

☑️Switch buforowy firmy Atte

☑️Rozgałęźniki xPoe Atte

☑️ Nadajniki bezprzewodowe CAMSAT

❗❗❗Rozwiązane problemy:

Pierwszym problemem jaki rozwiązaliśmy były wtargnięcia do garaży i na klatki schodowe przez osoby bezdomne oraz przestępców.

Kolejnym problemem były strefy prywatności, ponieważ życzeniem inwestorów było niepokazywanie pozostałych budynków, a jedynie ścisłe skoncentrowanie na tych należących do ich wspólnoty.

Pełne zabezpieczenie bloku mieszkalnego przed osobami niepożądanymi. 98% całego obszaru budynku, jest
monitorowane 24 godziny na dobę. Tu i nie tylko weszliśmy na nowy etap jakości instalowanych urządzeń – w końcu ma to działać i na lata.

Reszta, to już  tajemnica 🔇 , chociaż jest jeden szczegół, który możemy ujawnić: jak się potrafi coś zrobić, to efekt końcowy jest pomyślny 😎 ,

a uśmiech nie schodzi zarówno z twarzy klienta, jak i naszych specjalistów.

Jesteśmy bardzo zadowoleni, iż dzięki naszym staraniom, klienci którzy nam zaufali mają wreszcie spokój.

Każda wydana u nas złotówka💵 nie idzie na marne – bo jak bezpiecznie, to tylko z EL-COM 🙂

Monitoring Kraków – Montaż monitoringu | EL-COM


Fachowy montaż monitoringu dla domu wraz z konfiguracją i serwisem, a także kompleksowa instalacja telewizji przemysłowej i monitoringu dla firm.